کمی درباره

فروشگاه تمشک مارکت

داستان تمشک مارکت

آنچه در دنیای امروز اهمیت زیادی برخوردار است زمان است. اتلاف زمان افزایش کلافگی و ناراحتی های عصبی شده است و افراد ترجیح می دهند کالای مورد نیاز خود را از نزدیک ترین مکان باکمترین دغدغه خریداری کرده و آرامش بیشتری داشته. باتوجه به مشغله‌های کاری کمبود فرصت برنامه ریزی اوقات فراغت به امر مهمی تبدیل شده است.

سایت تمشک مارکت یکی از ابزارهای قدرتمند اینترنتی است که امکان خرید آسان مواد غذايی روزانه با کیفیت را در سریعترین و بهینه‌ترین حالت انجام می دهد.

ماموریت تمشک مارکت

تمشک مارکت دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک
با تجربه ۲۰سال در صنعت موادغذایی درسال ۱۳۹۹ بر عرضه تجارت الکترونیک گام نهاد و با هدف ایجاد بستری مطمئن و خرید آسان آغاز نمود.

فروشگاه آنلاین تمشک مارکت

در دنیای مدرن امروز ، ازدیاد جمعیت و رشد شهرها ، باعث ایجاد ترافیک شدید ، اتلاف زمان ، افزایش کلافگی و ناراحتی های عصبی شده است و افراد ترجیح می دهند کالای مورد نیاز خود را از نزدیک ترین مکان ها با کمترین د غدغه خریداری کرده و آرامش بیشتری داشته باشند. با توجه به مشغله‌های کاری و کمبود فرصت، برنامه ریزی برای اوقات فراغت ، به امر مهمی تبدیل شده ، انجام کارهای کم اهمیت از قبیل حضور فیزیکی در بازارها ، اولویت خود را از دست داده و تمایل به خریدهای آسان روز به روز در حال افزایش است.

انسان آگاه امروزی ، می داند باید از پوسته قدیمی و غیرموثر خارج شده ، همراه با پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای ارتباطی نوین و شبکه های اجتماعی ، حرکت نموده و از بستری که اینترنت برای کاربران خود در سراسر دنیا ایجاد کرده، در جهت آسایش هرچه بیشتر خود استفاده کند.

او همواره به دنبال راه حل های جدید ، جذاب و موثر ، برای رفع نیازهای خود ، ازجمله فرآیند خرید است
در دنیای مدرن امروز ، ازدیاد جمعیت و رشد شهرها ، باعث ایجاد ترافیک شدید ، اتلاف زمان ، افزایش کلافگی و ناراحتی های عصبی شده است و افراد ترجیح می دهند کالای مورد نیاز خود را از نزدیک ترین مکان ها با کمترین دغدغه خریداری کرده و آرامش بیشتری داشته باشند.

با توجه به مشغله‌های کاری و کمبود فرصت، برنامه ریزی برای اوقات فراغت ، به امر مهمی تبدیل شده ، انجام کارهای کم اهمیت از قبیل حضور فیزیکی در بازارها ، اولویت خود را از دست داده و تمایل به خریدهای آسان روز به روز در حال افزایش است. انسان آگاه امروزی ، می داند باید از پوسته قدیمی و غیرموثر خارج شده ، همراه با پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای ارتباطی نوین و شبکه های اجتماعی ، حرکت نموده و از بستری که اینترنت برای کاربران خود در سراسر دنیا ایجاد کرده، در جهت آسایش هرچه بیشتر خود استفاده کند. او همواره به دنبال راه حل های جدید ، جذاب و موثر ، برای رفع نیازهای خود ، ازجمله فرآیند خرید است.

لوگو فروشگاه اینترنتی تمشک
فروشگاه حضوری

تمشک مارکت

1544
تعداد محصولات
137000
تعداد مشتریان
190
محصولات جدید
120
محصولات تخفیف‌دار
10
پرسنل فروش
750
فروش‌های آنلاین
پخش ویدیو

معرفی فروشگاه تمشک مارکت

پخش ویدیو

نحوه خرید آنلاین از تمشک مارکت